Kodsan Grup

Kodsan Grup, siz müşterilerine her zaman üst düzey kalite standardını ve en gelişmiş ürünleri sağlama adına dünya konjonktürüne uyan bir tasarım potansiyeline erişmeyi benimsemektedir.  Gerek deneyim, gerekse bilgi yönünden donanımlı bir üretim personeli kadrosu ile 1984'ten beri çağın gereklerine uyumlu bir yönetim anlayışını benimsemiştir.

Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti

12.000 metrekare alanda kurulu entegre fabrikası, 100'ü aşkın çalışanı ve yüksek üretim kapasitesi ile  hizmet veren Kodsan Grup koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışmaktadır. Bu ilke doğrultusunda ürün kalitesi ve uzun garanti sürelerine birinci derecede önem vermektedir.

İhtiyaca Uygun Çözümler

Kodsan Grup faaliyet göstermeye başladığı 1984 yılından beri yenilikçi yönetim anlayışı ile sürekli gelişimi benimsemektedir. Her geçen gün değişen dünyanın beraberinde getirdiği yeni ihtiyaçları iyi analiz ederek, bu ihtiyaçlara yenilikçi çözümler sağlamayı amaç edinmektedir.

Aktif Katılımcılık

Sektördeki 30 yılı aşkın iş tecrübesi ve geliştirdiği katılımcı yönetim geleneği ile kurumsal yapısını kurmuş olan Kodsan Grup,  bünyesinde barındırdığı uzman kadrosunun görüşlerine birinci dereceden önem vererek, ortak aklı teşvik eden bir karar süreci benimsemektedir.