Kurumsal

Türkiye’nin ilk ve en büyük emaye kaplı boyler üreticisi “Kodsan“

KODSAN Hakkında

Türkiye’nin ilk ve en büyük emaye kaplı boyler üreticisi olan Kodsan; sıcak su sistemleri alanındaki zorlu projelere çözüm üretmek ve hayatı kolaylaştırmak amacıyla 1984 yılında kurulmuştur.

12.000 m²  kapalı alanda 100’den fazla deneyimli çalışanıyla hizmet veren KODSAN, emaye kaplı boyler, akümülasyon tankı, hava ayırıcı, tortu tutucu ve denge tankı üretimlerini gerçekleştirmektedir.

Ürettiği ürünlerin büyük kısmını yurt dışı pazarlara sunan KODSAN; 2002 yılında başladığı ihracat yolculuğunda 35’ten fazla noktaya ulaşarak sıcak su sistemlerindeki başarısını dünyaya kanıtlamış, Türkiye’nin dünyadaki sıcak yüzü olmuştur.

Müşterileriyle her zaman sıcak ilişkiler kurmuş olan ve müşteri memnuniyetini en yüksek değer olarak kabul eden KODSAN, yüksek üretim gücünü hızlı ve zamanında teslimat ilkesiyle birleştirerek kusursuz işleyen planların güvencesi olmaktadır.

Kalıcı başarının sürekli gelişmeyle mümkün olabileceğinin farkında olan KODSAN’ın kısa vadeli hedeflerinde, ihracat yaptığı ülke sayısını 50’nin üzerine çıkarmak ve emaye kaplı serpantinli boyler üretiminde Avrupa’nın ilk beş üreticisinden biri olmak yer almaktadır.

 

Misyonumuz

Amacımız güven, kalite ve sürdürebilirlik kavramlarına dayalı iş anlayışımızı, sosyal ve çevresel sorumluluklarımızla birleştirerek; ürettiğimiz verimli ve yüksek teknoloji ısı sistemlerinin herkes için ulaşılabilir olmasını sağlamaktır.

 

Vizyonumuz

Şirketimiz Türkiye’deki liderliği ile yetinmeyerek, çalışanları ve iş ortaklarıyla oluşturduğu aileyi yoğun çabaları ve yatırımlarıyla daha da büyütmektedir.  Çevreye ve topluma duyarlı iş modelini, geliştirdiği yeni ürün ve teknolojilerle geleceğe taşımaktadır. KODSAN, Türkiye’nin ısı verimliliği dönüşümünde öncü ve belirleyici aktör olma hayalini gerçekleştirme yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

 

Çalışma Felsefemiz

Koşulsuz müşteri memnuniyeti, sürdürülebilir büyüme ve yenilikçiliği hedefleyen Kodsan çalışma prensiplerinin temelini dürüstlük, güven, titizlik ve üretkenlik oluşturmaktadır.

 

İhracat Yaptığımız Ülkeler

Avrupa

AVRUPA

Fransa, Gürcistan, Almanya, Yunanistan, Bulgaristan, İrlanda, İtalya, Hollanda, Norveç, Polonya, Portekiz, Sırbistan, İspanya, Ukrayna, İngiltere, Moldova, Estonya, K.K.T.C.
Asya

ASYA

Afganistan, Azerbaycan, Ermenistan, Irak, İsrail, Ürdün, Kazakistan, Katar, Kuveyt, Lübnan, Rusya, Suudi Arabistan, Türkmenistan, BAE, Özbekistan
Afrika

AFRİKA

Cezayir, Kenya, Fas
 

 

Ticari Bilgiler

KURUMSAL AD: Kodsan Isı Teknolojileri San. Tic. A.Ş

VERGİ DAİRESİ NO: Sincan – 574 012 0170

TİCARET SİCİL NO: 148405

SANAYİ ODASI NO: Ankara, 5571