Biz Kimiz?

Türkiye’nin ilk ve en büyük emaye kaplı boyler üreticisi olan Kodsan; sıcak su sistemleri alanındaki zorlu projelere çözüm üretmek ve hayatı kolaylaştırmak amacıyla 1984 yılında kurulmuştur. 12.000 m² kapalı alanda 100’den fazla deneyimli çalışanıyla hizmet veren KODSAN, emaye kaplı boyler, akümülasyon tankı, hava ayırıcı, tortu tutucu ve denge tankı üretimlerini gerçekleştirmektedir.

Ürettiği ürünlerin büyük kısmını yurt dışı pazarlara sunan KODSAN; 2002 yılında başladığı ihracat yolculuğunda 35’ten fazla noktaya ulaşarak sıcak su sistemlerindeki başarısını dünyaya kanıtlamış, Türkiye’nin dünyadaki sıcak yüzü olmuştur.Müşterileriyle her zaman sıcak ilişkiler kurmuş olan ve müşteri memnuniyetini en yüksek değer olarak kabul eden KODSAN, yüksek üretim gücünü hızlı ve zamanında teslimat ilkesiyle birleştirerek kusursuz işleyen planların güvencesi olmaktadır.

 

 

 

Üretim Süreci

Kodsan boylerler; yenilikçi yapısı, tasarımı ve çevreye duyarlı izolasyonu ile müşteri taleplerine bağlı olarak değişen tasarımlara kolaylıkla uyum sağlamak amacıyla geliştirilmiştir.

Kodsan, hijyen ve dayanıklılığa verdiği üst düzey önemi, Kodsan bor ve silisyum gibi ağır metaller içermeyen, kullanım suyu ile temas eden iç yüzey kaplaması olan emayesinde hijyen ve dayanıklılık en üst düzeydedir.

 

kurumsal